Ga naar de inhoud

Jouw vereniging toekomstproof

Op woensdag 31 mei organiseren wij een informatieavond met als thema ‘Hoe krijg je jouw vereniging toekomstproof?’ Op deze avond delen we tips en trucs met elkaar om de verenigingen binnen de Liemers levendig en gezond te houden.


Stel jezelf de vraag:

  • Wat speelt er binnen de vereniging?
  • Wat is eigenlijk de bedoeling van onze club?
  • Hoe om te gaan met generatieverschillen?
  • Hoe houden we leden enthousiast en betrokken?
  • Hoe krijgen we onze vereniging actief in beweging?
  • Hoe ziet de toekomst van onze vereniging er uit?


Voor muziekverenigingen, koren en toneelverenigingen

Tijdens deze bijeenkomst kun je vraagstukken inbrengen die spelen binnen jouw vereniging. De vragen zullen plenair en/of in groepsvorm met elkaar besproken en beantwoord worden. Arno Groeneveld zal hierbij als gespreksleider optreden. Hij zal de gesprekken, al dan niet met veelvoorkomende (herkenbare) situaties, voorzien van nieuwe inzichten, kennis en komische noot. De presentatie heeft een interactief karakter waarbij de aanwezigen zelf ook aan de slag gaan.

Daarbij nodigen we jouw vereniging ook van harte uit!

Waar: Turmac Cultuurfabriek
Kerkstraat 27 in Zevenaar
Tijd: 19.30 inloop
Aanvang: 20.00 uur
Einde: rond 22.30 uur